Czy kantor Kanga to dobra metoda wymiany bitcoina i kryptowalut?

kantor kanga

Kto dziś nie słyszał pojęć bitcoin, blockchain czy choćby kryptowaluty? Nawet jeśli nie interesujesz się tym tematem, to masz świadomość, że dziś trafia on na nagłówki największych portali informacyjnych. Rewolucja kryptowalutowa to nie tylko bitcoin i giełda, to także wiele innych powiązanych usług i narzędzi.

Sprawiają one, że nie musisz mieć doktoratu z NASA, żeby zrozumieć o co w tym chodzi i ze spokojem ducha z nich skorzystać. Przykładem jest kantor Kanga, a w zasadzie cała sieć punktów stacjonarnych na terenie całej Polski, zaprojektowana by na każdym kroku dać użytkownikowi poczucie kontroli i bezpieczeństwa.

Czy korzystałeś kiedyś z płatności BLIK? Jeśli tak, to nasze kantory wykorzystują podobny mechanizm potwierdzania transakcji. A jeśli nie korzystałeś, to nic straconego – proces opracowany jest tak, aby jego zrozumienie nie nastręczało żadnych trudności.

Jak skorzystać z wymiany kryptowalut realizowanej przez Kantor Kanga?

Załóżmy, że krok pierwszy, czyli założenie konta w Kanga Exchange, masz już za sobą. Załóżmy, że poszedłeś dalej i masz już nawet aplikację Kanga Wallet. W takim przypadku jedyne, co Ci pozostaje, to udać się do kantoru współpracującego z Kanga Exchange. Listę kantorów znajdziesz na stronie www.kangakantor.pl

Tam ustalisz z operatorem, czy chcesz kupić, czy sprzedać kryptowalutę. Operator przedstawi Ci informację o kursie i prowizji, zawsze możesz pokusić się o jej negocjację. Następnie operator poprosi Cię o podanie kodu, który zainicjuje transakcję.

Kod możesz wygenerować z poziomu konta na Kanga Exchange https://kanga.exchange/, w przeglądarce webowej zakładka Kantory, w aplikacji Kanga Wallet dostępnej w App Store i Google Play. Po podaniu kodu operatorowi system poprosi Cię jeszcze o potwierdzenie warunków transakcji. Zzobaczysz je na swoim ekranie.

kanga kantor bitcoin
Kantor Kanga umożliwia wymianę bitcoina i kryptowalut

Jeśli kupujesz kryptowalutę to równowartość przekazanych operatorowi środków wyląduje na Twoim portfelu Kanga. Do portfela masz dostęp z poziomu aplikacji i przeglądarki. Natomiast jeśli kryptowalutę chciałeś sprzedać, to wcześniej musisz zasilić portfel bitcoinami lub inną wybraną kryptowalutą. Kantor Kanga obsługuje kilka popularnych coinów. Możesz kupić lub sprzedać ETH, USDT i LINK.

Zakup i sprzedaż kryptowalut bez zakładania konta

Kantor Kanga umożliwia otworzenie konta. Ma to szereg plusów. Właściciele kont w Kanga Exchange mogą przesyłać między sobą kryptowaluty podając tylko adres e-mail, co oznacza zerowe koszty transakcji.

Jeśli nie chcesz otwierać konta, nie oznacza że Kantor Kanga nie ma dla Ciebie żadnej oferty. Dzięki Kanga Exchange możesz sprzedać kryptowalutę także bez rejestracji konta w naszej platformie. Pomoże Ci w tym strona https://bon.kantorkanga.pl/, na której możesz wygenerować i zasilić w środki adres tymczasowego portfela.

W trakcie operacji zostaną dla Ciebie utworzone unikalne dane takie jak identyfikator bonu i PIN. Zapamiętaj je, bo to Twoje klucze – tylko w oparciu o te dane będziesz mógł wymienić bon na gotówkę. A jak go zrealizować? Udaj się do dowolnego kantoru Kanga i przekaż identyfikator bonu operatorowi. Na jego żądanie podaj także kod PIN, a na koniec odbierz gotówkę.

Co, jeśli Kantor Kanga nie ma placówki w Twoim mieście?

Firma rozwija sieć i obiecuję, że wkrótce punkty będą otwarte w każdym mieście. Zanim to nastąpi możesz kupić lub sprzedać kryptowalutę we wpłatomacie lub bankomacie. Jedyne ograniczenia to kwota oraz obsługa płątności BLIK. Procedury AML pozwalają przyjmować transakcje w wysokości do 4000 zł (dla klientów bez konta na Kanga Exchange).

Proces realizacji transakcji jest bardzo prosty, kontaktujesz się z działem obsługi klienta telefonicznie 22 26 62 454 lub na Telegramie @KantorKanga. W trakcie rozmowy operator prowadzi Cię za rękę. Otrzymujesz kod i PIN do realizacji transakcji, a jeśli w ten sposób kupiłeś kryptowalutę, to na wskazany adres e-mail dostaniesz informację o zasileniu portfela Kanga.

Kantor Kanga przygotował specjalny prezent

Jeśli powyższy artykuł obudził w Tobie chęć do zakupu lub sprzedaży kryptowalut w kantorze to razem uczcijmy to kodem rabatowym! Specjalnie dla czytelników przygotowaliśmy kod rabatowy START obniżający prowizję o 0,25%. Podaj go operatorowi przy procedowaniu transakcji i ciesz się obniżoną prowizją. Kod ważny jest do końca czerwca.