Gdzie kupić bitcoina? – Przegląd giełd, kantorów i platform inwestycyjnych

gdzie kupić bitcoina

Bitcoin – największa na świecie wirtualna waluta umożliwiająca transakcje online. Olbrzymie możliwości spekulacyjne oraz szanse na satysfakcjonujący zysk. Nie możemy jednak zapominać, że kryptowaluta może okazać się szansą na zarobek lub nieodwracalną stratą środków. Zanim zdecydujemy się, aby nią handlować, dobrze jest zaznajomić się z zasadami panującymi na wirtualnym rynku. Dopiero potem można przejść do kolejnego kroku i zastanowić się gdzie kupić bitcoina.

 

Potęga systemów kryptowalutowych powoli zaczyna przenikać do świadomości społecznej. Poniżej kilka propozycji stron będących odpowiedzią na pytanie osób początkujących: gdzie kupić bitcoina? Warto interesować się kursami i czerpać z tego benefity.

 

Równocześnie nie należy zapominać, że jest to bardzo ryzykowne dla naszej kieszeni. Bitcoin mimo tego, że jest coraz popularniejszy, miewa swoje humory. Niektórych zachowań ceny na wykresach giełdowych nie są w stanie przewidzieć nawet doświadczeni traderzy.

 

Gdzie kupić bitcoina? – Na giełdzie kryptowalut

 

BitBay

gdzie kupić bitcoina bitbay

Najbardziej popularna polska platforma. Przejrzysty interfejs, dużo funkcji oraz intuicyjny panel użytkownika. Giełda BitBay w ostatnim czasie wprowadza sporo nowych kryptowalut. Jest to serwis gdzie bez problemów kupisz bitcoina i altcoiny, czyli kryptowaluty alternatywne. Ma wbudowany wewnętrzny kantor, który bardzo ułatwia sprawę. Jest to klasyczna giełda kryptowalutowa.

 

🡆 Najbezpieczniejszy Portfel

 

 

 

Bitmarket

gdzie kupić bitcoina bitmarket

BitMarket to jedna z tych stron, które oferują odmienny niż większość serwisów sposób pomnażania zysków. Dostępna jest bowiem możliwość prowadzenia handlu na płynnym rynku z dźwignią.

 

Warto też wspomnieć o Atlasie, na którym znajdują się informacje o tym, jak korzystać z platformy oraz ciekawe informacje o bitcoinie. Ponad to klient otrzymuje świetną aplikacje mobilną.

 

Dzięki BitMarketowi profesjonalni handlowcy będą mięli dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi takich jak: zaawansowane zlecenia Stop Loss lub Take Profit, model prowizji Maker & Taker, szybkie wpłaty i wypłaty elektroniczne oraz przejrzysty i wygodny interfejs. Dlatego też ta oferta zdaje się być skierowana głównie do osób z doświadczeniem.

 

Niemniej, zapewnia również przystępne warunki do zakupienia pierwszych bitcoinów. Ogromną zaletą serwisu jest współpraca z firmami zagranicznymi. Pozwala to na błyskawiczne wpłaty elektroniczne EUR do oraz z krajów: Polska, Niemcy, Austria, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Litwa, Łotwa, Słowacja, Słowenia oraz Włochy. Ułatwia to też kupno bitcoinów za granicą, podczas pobytu w jednym z powyższych krajów.

 

BitMarket24

bitmarket24

Strona BitMarket24 nie wygląda tak profesjonalnie jak pozycje wymienione powyżej. Ma kilka ciekawych funkcji, których nie znajdziesz gdzie indziej. Oczywiście za pośrednictwem tego serwisu jesteśmy w stanie kupić bitcoina.

 

Warte zauważenia jest dążenie administratorów do jak największego ułatwienia całego procesu. Na każdym kroku przekonujemy się, że prawdą jest stwierdzenie mówiące o łatwości transakcji z wykorzystaniem BTC. Przyjazne traktowanie handlu BTC to na pewno jedna z największych zalet BitMarket24.

 

Poza tym na stronie znajdziemy specjalny obszar dyskusyjny. Jest przeznaczony do wymiany bieżących opinii. Mogą z niego korzystać zalogowani użytkownicy. Jest to ciekawa opcja dla interesantów, którzy nie handlują na co dzień bitcoinem. Mogą oni choć na chwilę zajrzeć do tego świata. Pomaga to też zorientować się osobom szukającym zysku, jakie morale panuje wśród aktywnych użytkowników.

 

🡆 Giełda BEZ Weryfikacji

 

 

Bitelon

bitelon

Bitelon to serwis skupiający się na podstawowych opcjach zakupu bitcoina. Nie posiada żadnych wyjątkowo rozbudowanych funkcji, które odstraszą laika. Właśnie do osób początkujących skierowana jest ta strona. Zaraz po zarejestrowaniu nowy użytkownik może dokonać zakupu bitcoina.

 

Wszystkie czynności są bardzo proste, wszędzie możemy znaleźć dodatkowe instrukcje działań, jakie powinniśmy wykonywać. Dodatkowo serwis posiada zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Przekonuje nas o tym hasłem “bezpieczeństwo kluczowym elementem systemu”. Na pewno bardzo ważny aspekt dla ludzi, którzy nigdy nie handlowali walutami i trudno zdobyć ich zaufanie.

 

Gdzie kupić bitcoina? – W dedykowanym kantorze

 

BitCan

gdzie kupić bitcoina bitcan

Korzystanie z błyskawicznych transakcji kupna i sprzedaży bitcoinów oferuje serwis BitCan. Usługa, która odróżnia tę stronę od konkurencji to możliwość założenia swojego własnego, szyfrowanego portfela BTC, dzięki któremu wpłaty i wypłaty będą zupełnie darmowe.

 

Oprócz kupna kryptowalut, BitCan oferuje także ich wymianę na bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. O zaufanie dla tego serwisu nie musimy się martwić bo nad wszystkim czuwają prawne regulaminy i zasady, z którymi możemy się zapoznać na stronie serwisu. Bardzo mocnym argumentem przemawiającym za wyborem BitCan do kupna bitcoinów jest fakt, że serwis ten oferuje dobre kursy zarówno na sprzedaż, jak i kupno BTC.

 

Kantor Bitcoin

kantor

Kantor Bitcoin to serwis internetowy zasługujący na uwagę ze względu na to, że oprócz możliwości zakupu BTC można tam również kupować i sprzedawać Litecoiny, Monero oraz Bentyncoiny. Na stronie głównej jest na dużą ilość danych przedstawionych w czytelny sposób.  Znajdziemy tam aktualne kursy czterech oferowanych kryptowalut.

 

Warto kupić bitcoina w Kantor Bitcoin, ponieważ gwarantuje najlepsze ceny i zapewnia korzystanie z wygodnej funkcji portfela. Dzięki Kantor Bitcoin jesteśmy też w stanie sprawdzić kursy i statystyki generowane według historycznych baz danych z dokładnością do jednego dnia. Służy do tego archiwum, do którego mamy dostęp przez przejrzysty i wygodny w użyciu kalendarz. Ciekawa opcja.

 

🡆 Przetestuj Bezpłatnie Bota do Kryptowalut

 

 

4coins

gdzie kupić bitcoina 4coins

Ostatnim kantorem internetowym, o którym chciałbym wspomnieć jest strona 4coins. Jest to bardzo przystępny dla klienta system pozwalający kupić bitcoina. Ma w swojej ofercie sprawnie działający portfel. To co odróżnia 4coins od innych serwisów to specjalny segment umożliwiający dokonanie błyskawicznego przelewu.

 

Szybki przelew natychmiastowy to udogodnienie, które będzie pasowało wielu użytkownikom posiadającym konto w banku, który współpracuje z 4coins. A nie są to wszystkie banki, zatem zachęcam do dokładnego wczytania się w ofertę na własną rękę.

 

Gdzie kupić bitcoina? – Na platformie inwestycyjnej

 

Plus 500

500 plus

Jednym z popularnych serwisów internetowych umożliwiających nie tylko kupno, ale też inwestowanie w bitcoina jest Plus500. Możesz korzystać z różnych instrumentów finansowych. Już na stronie startowej widzimy liczniki pokazujące obecny kurs kupna i sprzedaży bitcoina. Widać też wykres, który pokazuje jak zachowywała się waluta w ostatnim czasie.

 

Może to być bardzo pomocne w prognozowaniu jej dalszych wzrostów lub spadków. Strona chwali się swoimi zaletami do, których zaliczyć można: prostą i intuicyjną obsługę serwisu internetowego, konkurencyjne spready, obsługę gotową pomóc nam w każdym momencie oraz niskie prowizje. Strona ostrzega swoich klientów o fakcie, że kryptowaluty są niezwykle niestabilne. Bez problemu znajdziesz informację o ryzyku związanym z bitcoinem.

 

Libertex

gdzie kupić bitcoina libertex

Libertex to strona, która w bardzo atrakcyjny graficznie sposób zachęca nas do założenia rachunku. Dzięki usługom, które proponuje możemy dowiedzieć się jak obracać kontraktami CFD na bitcoinie. Strona zapewnia ponad 200 instrumentów handlowych oraz rachunek demo.

 

Jedną z największych zalet Libertexu jest udostępnienie do użytkowania aplikacji uznanej za najlepsze mobilne narzędzie do handlu walutami w 2017 roku. Możliwość korzystania z aplikacji mobilnej jest o tyle wygodna podczas kupna i sprzedaży bitcoinów, że możemy cały czas być na bieżąco i kontrolować obecny kurs waluty.

 

Nie ważne gdzie jesteśmy. Wystarczy posiadanie stałego dostępu do internetu i już możemy bez przeszkód śledzić to, co dzieje się na giełdach. Ponad to Libertex oferuje pomoc dla konsumenta dostępną 24/7. Szybkie wypłaty, zniżki na prowizji oraz zapewnia ochronę przed negatywnym saldem.

 

Zobacz też poradnik jak kupić pierwszego bitcoina.