Giełda Binance opinie klientów oraz rejestracja bez weryfikacji

giełda binance

Giełdą z definicji nazywamy zorganizowane spotkanie handlowe, na którym sprzedawane są wybrane towary po cenach ogłoszonych w codziennych notowaniach. Do 2008 roku najbardziej znaną giełdą i w zasadzie jedyną była Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. W przypadku kryptowalut największa jest giełda Binance.

 

GPW to instytucja publiczna, która umożliwia obrót akcjami, obligacjami czy prawami poboru, które dopuszczone są do obrotu giełdowego. Wszystkie zasady dotyczące obrotu ustanawiane są w regulaminie giełdy. Jest to instytucja publiczna. Z tego względu szczegóły dotyczące transakcji ustanawiane są również przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz wybrane ustawy.

 

Giełdy kryptowalut takie jak Biance nie podlegają wielu przepisom prawa i są w znacznie mniejszym stopniu kontrolowane przez organy zewnętrzne.

 

Opisywana giełda oferuje bardzo korzystne warunki. Posiada ponad 200 kryptowalut listowanych w wielu różnych parach. Umożliwia handel z dźwignią oraz handel kontraktami futures. Panel jest dobrze przetłumaczony na język polski.

  • brak weryfikacji – wypłaty 2 BTC dziennie
  • najniższe prowizje – 0.05% od transakcji

Zobacz instrukcję jak założyć konto krok po kroku: rejestracja na Binance

 

 

Giełda Binance – Informacje oraz opinie

Wraz z powstaniem kryptowalut zaczęły tworzyć się również specjalne kryptogiełdy, na których ludzie mogą handlować wybranymi przez siebie walutami w rewolucyjnej sieci blockchain. Informacje na temat giełdy Binance są powszechnie dostępne, ponieważ jest to najważniejsza w chwili obecnej platforma tego rodzaju.

 

Giełda Binance pochwalić się może liczbą ponad pięciu milionów zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Można na niej kupić wiele różnych kryptowalut. W ofercie jest ich na ten moment ponad 200. Na razie giełda Binance nie umożliwia użytkownikom korzystania z waluty FIAT. Wszystkie wpłaty i wypłaty muszą być dokonywane w jednej z obsługiwanych kryptowalut.

giełda binance informacje

Oprócz samego bitcoina, na giełdzie Binance można znaleźć również takie waluty jak Ethereum, Cardano, Monero, Lisk, Stellar, Nem, Ontology, IOTA, Basic Attention Token czy Poet. Każdy projekt możesz kupić po rejestracji.

 

Na co zwracać uwagę kupując kryptowaluty na Binance?

Bardzo dużo o danej walucie świadczy zespół, który pracuje nad jej rozwojem. Kolejna rzecz na jaką warto zwrócić uwagę to kooperacje ze znanymi markami. Jest czynnik warunkujący wiarygodność, pożądanie i szansę na sukces takiego projektu.

 

Giełda Binance i kryptowaluty

Giełda Binance powstała niecałe dwa lata temu. Następnie obserwowaliśmy niesamowicie szybki rozwój. W kilka miesięcy cały zespół tworzący platformę pokonał największych gigantów w swojej branży.

giełda binance kryptowaluty

 

Kiedy powstała i kto jest założycielem giełdy Binance?

Serwis wystartował w 2017 roku. Założycielem jest Changpeng Zhao. To jemu platforma zawdzięcza błyskawiczny rozwój. 

 

Siedziba giełdy

Obecnie firma posiada swoja siedzibę na Malcie, ze względu na nowe przepisy w Chinach. Rządy wielu państw nie wiedziały jak zareagować na kryptowaluty. Ww większości się przed nimi broniły, ostrzegając również swoich obywateli. Było to działanie absolutnie bezpodstawne.

 

Kto inwestuje na Binance?

Giełda Binance jest chętnie odwiedzana przez inwestorów indywidualnych. Są to zarówno ludzie z dużymi zasobami jak też początkujący, którzy dopiero uczą się rynku. Inwestorzy zdecydowali się na korzystanie z tej giełdy ponieważ ma ona dużo zalet.

 

Rejestracja

Brak zbędnych formalności to duży plus. Rejestracja na giełdzie Binance wymaga tylko podania maila. Potem należy postępować zgodnie z instrukcją.

 

Weryfikacja

Warto wiedzieć, że w przypadku giełdy Binance pełna weryfikacja nie będzie konieczna, jeśli nie wypłaca się w ciągu doby więcej niż dwóch bitcoinów.

 

Wskazówki

Giełda posiada minimalne kwoty wypłat. Przy małych ilościach coinów może mieć miejsce sytuacja, w której będzie trzeba dodatkowo doładować środki, aby móc je przelać do własnego portfela.

 

Bezpieczeństwo

Konto należy zabezpieczyć za pomocą Google Authenticator. Tą opcję łatwo można znaleźć w panelu użytkownika. Jest też dokładny poradnik jak to zrobić.

 

Giełda Binance –  Zalety

Niskie prowizje, przy których handel jest dużo przyjemniejszy. Koszty są naprawdę niezauważalne. Jest to jeden z czynników warunkujących, że giełda Binance jest liderem w swojej branży. Ich wysokość wynosi w przypadku każdej transakcji 0,1%. 

zaletyGiełda Binance wyróżnia się również tym, że jest bardzo dobrze rozpoznawalna. Wszystkie portale informacyjne publikują obszerne artykuły na jej temat.

 

Dostępność kryptowalut jest naprawdę ogromna. Ciężko o drugą taką giełdę z konkurencyjną ilością oferowanych coinów. Można kupić w zasadzie większość pewnych, sprawdzonych projektów.

 

Własny, zaufany portfel do przechowywania i przelewania kryptowalut. Tutaj strona portfela: trustwalletapp.com

 

portfel

 

Giełda Binance – Wady

W zasadzie jedynym minusem jaki ma platforma jest po prostu brak możliwości kupna bezpośrednio zlokalizowanych tam kryptowalut za pomocą euro, dolara czy złotówki.

 

Giełda Binance – Opinie

Podsumowując, omawiany serwis jest jednym z absolutnych liderów w branży kryptowalut. Do wyboru jest naprawdę ogromna ilość monet. Do tego, bardzo niskie prowizje, które skutecznie wpływają na atrakcyjność giełdy. Przed rejestracją przeczytaj inne opinie o Binance. Nie ma sensu podejmować pochopnych decyzji. Zanim wybierzesz giełdę sprawdź opinie na jej temat.

 

W gruncie rzeczy giełda Binance jest najlepszym wyborem, jakiego można dokonać, jeśli chcemy zakupić trochę kryptowalut. Jest to opinia powszechna wśród użytkowników. Mimo to warto zrobić solidny research i upewnić się w przekonaniu, że to solidny projekt z przyszłością.

 

Rynek kryptowalut jest bardzo młody. Może być to bardzo duża szansa dla osób, które mocno wierzą w ten projekty. Cały sektor zapowiada się bardzo obiecująco, ze względu na szybkość transakcji, bezpieczeństwo i działanie peer to peer.

 

W porównaniu do tradycyjnej bankowości jest to zew wolności, jaką mogą poczuć ludzie korzystając z internetowych portfeli. To najbardziej kluczowa sprawa, ponieważ banki posiadają informacje o wszystkich naszych transakcjach zlecanych przez nas, jako że są ich wykonawcą.

 

binance opinie

 

Być może rząd ma poczucie niemocy, kiedy na horyzoncie pojawiła się możliwość kompletnie zdecentralizowanej sieci, w której ludzie mogą dokonywać transakcji jakich tylko chcą, bez żadnej kontroli ani sprawdzania danych przelewów.