Ix wallet – Ten portfel oferuje zysk 9% – 18% miesięcznie

ix wallet

Projekt Ix Wallet wzbudza ogromne zainteresowanie na rynku. To jeden z pierwszych portfeli kryptowalut, który będzie generował pasywny zysk na poziomie nawet 9% – 18%% w skali miesiąca. Jednak czy aplikacja Ix Wallet na pewno jest bezpieczna i gwarantuje użytkownikom pewny zysk? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat tej platformy.

 

🡆 Giełda BEZ Weryfikacji

 

 

Ix wallet – Portfel oferujący zysk

Przede wszystkim, Ix Wallet to wielofunkcyjny portfel kryptowalutowy obsługujący jak na razie trzy popularne coiny: BTC, ETH, BCC. Twórcy zapowiadają ciągły rozwój i poszerzanie listy dostępnych altcoinów. Nowoczesna aplikacja ma umożliwić ekspresowe transakcje bez ukrytych kosztów.

 

Portfel nie wymaga weryfikacji. Jest intuicyjny i dostępny ze zwykłej przeglądarki internetowej bez dodatkowych wtyczek i rozszerzeń. Jednak nie to jest najważniejsze w nowatorskim pomyśle twórców.

 

Kryptowaluty zdeponowane na koncie HOLD są zarządzane przez bota arbitrażowego, czyli automatyczny algorytm komputerowy dokonujący prostych transakcji arbitrażowych.

 

Przechowywanie kryptowalut na Ix wallet wiąże się z ryzykiem ich utraty, a zysk nie jest gwarantowany.

 

ix wallet portfel
Ix wallet – Panel portfela

 

Ix wallet umożliwia generowanie pasywnych zysków. Schemat działania polega na przelaniu kryptowalut i umieszczeniu ich na koncie HOLD.

 


🡆 Najbezpieczniejszy Portfel

 

 

Część zysku trafia do użytkownika. Algorytm jest wyposażony w inteligentny system samodoskonalenia. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepszy bot nie zagwarantuje zawsze trafionych inwestycji.

 

Twórcy

twórcy

 

Yang Li – System Architect

Posiada doświadczenie w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania. Współpracował w ramach projektów powiązanych z giełdą kryptowalut Binance.

 

Sergey Storojuk – Senior Blockchain Developer

Specjalista od programowania. Współpracował przy rozwijaniu kryptowaluty Stratis

 

William Clark – Product Manager

Przedsiębiorca z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynkach finansowych

 

ix wallet event
Pierwszy event Ix Wallet odbył się w Turcji

 

 

Jak uruchomić zarobki z Ix wallet? – Poradnik

Mamy cztery kategorie Hold Balance, czyli konta umożliwiającego czerpanie zysków. Oprocentowanie zależy od ilości trzymanych kryptowalut i wynosi od 9 do 18% w skali miesiąca. Jest wypłacane codziennie.

Ix wallet zarobki
Wysokość zarobków

 

Profity nie są wypłacane w coinie wybranym przez użytkownika. Wpływy z oprocentowania będą naliczane w IX Token, autorskiej kryptowalucie twórców tego projektu. Kurs jest sterowany centralnie, a jego wartość rośnie wraz z rozwojem aplikacji.

 

Tokeny można od razu zamienić na jedną z trzech obsługiwanych kryptowalut lub przetrzymać i poczekać aż kurs znacząco wzrośnie.

 

1) Rejestracja w Ix wallet

Aby się zarejestrować przejdź na stronę portfela. W prawym górnym rogu znajdź button SING IN i kliknij. Zobaczysz okno z miejscem na podanie emaila i hasła. Wpisz dane i przejdź dalej.

 

Zobaczysz 12 słów które służą do odzyskiwania dostępu do portfela. Zapisz słowa zgodnie z kolejnością. Dane przechowuj w dobrze zabezpieczonym miejscu, ponieważ umożliwiają one dostęp do aplikacji.

 

Teraz zostaniesz poproszony o potwierdzenie procedury. Z dostępnej listy uszereguj słowa w odpowiedniej kolejności klikając w każde z nich. Po zakończeniu rejestracji zaloguj się do aplikacji.

 

2) Wpłata na portfel

wpłata

Kliknij RECEIVE i wybierz kryptowalutę, którą chcesz umieścić w aplikacji. Przelej coiny na podany adres. Poczekaj aż transakcja zostanie zaakceptowana przez sieć. Coiny powinny pojawić się na saldzie portfela.

 

Wypłacić możesz w analogiczny sposób. Kliknij SEND i wpisz swój adres do wypłaty. Zaakceptuj i poczekaj na realizację transakcji.

 

3) Zasilenie HOLD BALANCE

Aby portfel zarabiał kryptowaluty muszą się znaleźć na saldzie HOLD BALANCE. Kliknij TOP UP HOLD BALANCE. Zobaczysz okno:

hold

Wybierz kryptowalutę, wpisz ilość coinów i zaakceptuj. Minimalne wartości, które można przetransferować to:

  • 0,015 BTC
  • 0,25 BCC
  • 0,5 ETH

 

Zacznij od nich. Potem będziesz mógł zasilić HOLD większą kwotą.

 

Kryptowaluty możesz wycofać z salda HOLD za pomocą przycisku WITHDRAWAL FROM HOLD BALANCE.

 

Wycofanie coinów przed upływem 15 dni skutkuje wysoką prowizją rzędu 5-10%. Dopiero po 30 dniach prowizja spada do poziomu 1%.

 

 

IXT Token – Wymiana na kryptowaluty

Zysk jest przekazywany codziennie w tokenie IXT. Możesz go wymienić na bitcoina, ethereum lub bitcoin cash korzystając z funkcji portfela.

ixt token
Kliknij button SELL TOKEN. Zobaczysz okno transakcyjne. Wybierz kryptowalutę na którą chcesz wymienić, wpisz ilość IXT i zatwierdź. Coiny pojawią się na saldzie głównym.

 

 

Ix wallet roadmap

Roadmap to plan rozwoju projektu. Twórcy wyznaczyli kolejne punkty w odstępie czasowym. Na tej podstawie można monitorować postępy.

 

  • Lipiec 2019 – Wdrożenie mobilnej aplikacji

Opracowanie przyjaznych dla użytkownika aplikacji Android / iOS wyposażonych w funkcję kontroli biometrycznej i uwierzytelnianie dwuskładnikowe podczas logowania.

  • Sierpień 2019 – Wewnętrzna giełda

Wewnętrzna i błyskawiczna wymiana kryptowalut obsługiwanych przez portfel

  • Wrzesień 2019 – Terminale płatnicze

Rozpoczęcie budowy sieci terminali umożliwiających wymianę gotówki na kryptowaluty

  • Październik 2019 – Portfel sprzętowy

Wypuszczenie portfela sprzętowego zapewniającego najwyższy poziom bezpieczeństwa przechowywanych coinów

 

Kolejne punkty roadmap do znalezienia na stronie oficjalnej projektu. Nie publikujemy ich bowiem to odległa przyszłość i najpierw należy poczekać czy twórcy zrealizują plany mniej odległe w czasie.

 

 

🡆 Przetestuj Bezpłatnie Bota do Kryptowalut

 

 

Opinie na temat portfela Ix wallet

Mimo zapewnień twórców Ix wallet nie jest w pełni bezpieczny. To aplikacja przeglądarkowa do której należy mieć ograniczone zaufanie. Istnieje ryzyko utraty wszystkich kryptowalut.

 

Mimo to jest to sposób na pomnożenie coinów. Zysk jest przyzwoity, więc jeśli ktoś nie obawia się ryzyka może się tutaj zarejestrować i skorzystać z opcji HOLD.

 

Do tego celu warto przeznaczyć ilość kryptowalut, której ewentualna utrata nie byłaby zbyt dotkliwa. Trzymanie tu kryptowalut o znacznej wartości to nie jest dobry pomysł.

 

Aplikacja jest nowa dlatego nie ma zbyt wiele informacji na jej temat. Opinie pojawią się wraz z czasem i wzrostem użytkowników systemu.