Kryptobot – Automatyczny bot do kryptowalut – Recenzja

kryptobot

Platforma Kryptobot to narzędzie, które wprowadza możliwość wygodnego handlowania kryptowalutami. W ten sposób możesz zaoszczędzić czas oraz w pełni zautomatyzować transakcje na rynku. Nie dziwi zatem fakt, że serwis budzi ogromne zainteresowanie traderów. Sprawdźmy Jakie opinie zbiera platforma i czy jest to dobry bot do handlu kryptowalutami?

 

🡆 Przetestuj Bota Bezpłatnie

 

 

Recenzja platformy Kryptobot

Jak to działa? Użytkownik rejestruje się i może korzystać ze zautomatyzowanego bota do kryptowalut. Kolejnym zadaniem jest wybór odpowiedniej pary walutowej oraz ustawienie rządanych parametrów handlu: W jakiej cenie Kryptobot ma dokonać zakup oraz po jakim kursie sprzedać kryptowaluty. Dzięki temu handel na giełdzie staje się dużo łatwiejszy.

 

Aby skorzystać z pomocy Kryptobota, użytkownicy muszą dysponować założonym kontem na jednej z obsługiwanych przez system giełd. Na chwilę obecną, do dyspozycji masz cztery giełdy: BitBay, Binance, Coindeal oraz Bittrex. Po zarejestrowaniu konta należy połączyć bota przez API z kontami na wyżej wymienionych giełdach.

 

Jest to bardzo proste. Wystarczy wkleić kod skopiowany z konta giełdowego. Pełna instrukcję jak to zrobić znajdziesz w panelu Kryptobota. Po wykonaniu tego zadania możemy przejść do zautomatyzowanego handlu i ustalania kryterium do zawierania poszczególnych transakcji kupna/sprzedaży.

 

Warto nadmienić, że możemy przy pomocy kilku kliknięć skopiować plan inwestycyjny innych użytkowników, jeżeli stwierdzimy, że ich ustawienia mogą zaoferować wysoki profit.

 

Jak korzystać z Kryptobota?

To bardzo proste, pierwszym krokiem jest oczywiście zarejestrowanie konta. Na chwilę obecną, platforma nie wymaga od nas przejścia procesu weryfikacji KYC. Po otworzeniu konta wystarczy połączyć je z giełdą. Następnie konfigurujemy zadania, które ma automatycznie wykonać Kryptobot.

 

Co szczególnie istotne, są one cykliczne i nie należy ich każdorazowo powtarzać. Do Twojej dyspozycji pozostaje także aplikacja mobilna, z pomocą której możesz monitorować nasz stan konta.

bot do kryptowalut
Transakcje, które wykonał bot do kryptowalut

Projekt wydaje się bardzo obiecujący i z całą pewnością warto się nim zainteresować. Zautomatyzowany handel kryptowalutami pozwala zmaksymalizować efektywność naszych działań, a także zaoszczędzić mnóstwo czasu. Projekt jest systematycznie rozwijany, dzięki czemu już niebawem możemy liczyć na dodatkowe, innowacyjne funkcje.

 

🡆 Przetestuj Bota Bezpłatnie

 

 

Ile kosztuje bot do kryptowalut?

W tym przypadku platforma również oferuje nam bardzo przejrzyste warunki. Inwestorzy nie ponoszą żadnych kosztów w momencie zlecania transakcji. Należy mieć na koncie niewielkie środki. Opłaty pojawiają się dopiero w momencie, gdy nasze zlecenie zostanie zamknięte z zyskiem. Wtedy pobrane zostanie 10% od zysku z transakcji.

 

W przypadku dużej liczby transakcji możesz wykupić pakiet. W ramach pakietu możesz korzystać z bota do kryptowalut i wtedy nie jest potrącana prowizja od zysków. Ceny pakietów kształtują się następująco: 50 PLN, 75 PLN, 95 PLN, 295 PLN.

 

Dwa rodzaje płatności to znakomity pomysł. Ceny pakietów są przystępne. Jest to uczciwa propozycja za wszechstronne możliwości platformy Kryptobot.

 

Token KBT

Platforma Kryptobot posiada również własny token użytkowy. Kryptowaluta KBT jest dodatkiem, który w przypadku dużego sukcesu platformy może nam przynieść dodatkowy profit. Na razie KBT ta nie jest notowany w międzynarodowych indeksach.

 

Przy rejestracji wybieramy jeden z dostępnych pakietów, dzięki czemu otrzymamy od 10 do 100 tokenów KBT w prezencie. Za samo założenie konta otrzymujemy 5 tokenów.

 

Czy bot do kryptowalut to bezpieczne rozwiązanie?

Dostęp do konta na giełdzie jest zapewniony przez moduł API. Można tam zablokować możliwość wypłaty kryptowalut oraz ustawić więcej opcji wpływających na bezpieczeństwo.

 

Handel za pośrednictwem bota do kryptowalut jest w pełni legalny, w związku z czym nie musimy obawiać się straty środków z tytułu unieważnienia naszych transakcji.

 

🡆 Przetestuj Bota Bezpłatnie

 

 

Opinie na temat platformy Kryptobot

Kryptobot to stosunkowo młody projekt, który dopiero buduje bazę klientów i pracuje na opinie. Jego założenia wydają się uczciwe. Nie jest to kolejny program typu wpłać i zarabiaj. Użytkownicy w pełni odpowiadają za podejmowane decyzje transakcyjne i samodzielnie konfigurują poszczególne ustawienia zleceń.

kryptobot opinie

Pozytywne opinie użytkowników są spowodowane przejrzystym panelem, który ułatwia obsługę. Plusem jest też jeżyk polski oraz poradniki jak skonfigurować bota.

 

Platformę Kryptobot uwiarygodnia osoba autora. Jest to pomysł Marka Golana, który projektowaniem oprogramowania zajmuje się już od 10 lat. Na branżowych portalach możemy przeczytać wywiady, w których Golan prezentuje się rzetelny i wiarygodny twórca. Bot do kryptowalut jego autorstwa ma dużą szansę na odniesienie sukcesu.